Současné módní ikony

Znáte osobnosti, které jsou celosvětově uznávanými módními ikonami? Nechejte se inspirovat jejich stylem a nemůžete tak šlápnout vedle.

Vévodkyně Kate

Myslíte, že je Kate unavená matka tří dětí? Tak to v žádném případě! Styl i vzezření vévodkyně Kate, manželky prince Williama, druhého dědice v pořadí na britský trůn, je vyladěn naprosto do posledního detailu. Má na to celý tým lidí, ale inspiraci přináší i pro běžné obyvatelstvo – jednobarevné kabáty doplněné neutrálními doplňky, šaty zemitých tónů nebo naopak šaty červené barvy, které sluší každé ženě – doplněné černým psaníčkem a černými lodičkami, decentní make-up i lak na nehty v pudrových barvách, to je sázka na jistotu.

David Beckham

Ano, tomuto muži v žádném případě nelze upřít přirozený sex-appeal. Ale ten by mu byl k ničemu, kdyby se neuměl vhodně upravit a také obléknout. Jeho účesy se během mnoha let stávaly top trendy a přáli si je všichni mladí muži. Cit pro styl má tento táta čtyř dětí vryt hluboko pod kůži. Pečuje o svou pleť, vousy i vlasy. Skvěle padnoucí košile, kalhoty a vhodně zvolený pásek je základ – nádherný propracovaný svrchník vždy doladí jeho celkový dojem a David je také velkým propagátorem pánských parfémů, na které ještě stále mnoho mužů v naší zemi pro každodenní nošení zapomíná.


Inspirace pro každého z nás

Využijte současných moderních technologií a vyhledejte si outfity těchto známých osobností. Jejich styl se dá následovat i za mnohem menší finanční výdaje!

Současné módní ikony:

- vévodkyně Kate

- David Beckham

- Jitka Schneiderová

- Leoš Mareš

- Lukáš Hejlík

Kdo je váš módní vzor?Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)


 

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek