Znáte tyto české módní značky?

Některé tuzemské módní značky, které již dlouhá léta vyrábějí kvalitní a široký sortiment produktů, jsou známé v celém světě. Znáte naše nejlepší výrobce oděvů? Které z nich máte doma ve svém šatníku?

Obuv

Již od roku 1894 můžeme být právem hrdí na firmu, kterou ve Zlíně založili tři sourozenci. Již o dekádu později s úspěchem vyráběli přes 2 tisíce párů bot denně. Kvalita, módní trendy i investice do propagace značky se odrazili na raketovém vzrůstu značky Baťa. V roce 1917 vyráběli již 2 milióny párů bot ročně. Víte o tom, že po 1. světové válce, když nastaly ekonomické potíže, snížil Tomáš Baťa cenu obuvi o 50 %, dělníci přitom souhlasili se snížením mezd o 40 % a on jim za oplátku poskytoval jídlo i oblečení za poloviční cenu. Značce se opět zadařilo a platy se mohly zvyšovat.

Pokrývky hlavy

Nový Jičín, rok 1630 – městská rada tohoto lašského městečka potvrdila artikuly kloboučnického cechu. Tehdy to všechno začalo. Roku 1865 započala první tovární výroba srstěných klobouků pod vedením Nepomuka Hückela. Úspěšný podnik byl v minulém století znárodněn na národní podnik TONAK. Současnost a budoucnost firmy je zářivá – firma Tonak se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců sortimentu pokrývek hlavy na světě a je největší oděvní firmou v naší zemi.


Kvalitní oděvy

I v naší krásné malé zemi se může šít móda na světové úrovni. Pokud chcete podpořit domácí trh, prohlédněte si nabídku pánské a dámské módní kolekce od české značky Pietro Filipi. Zdá se vám název poněkud cizokrajný? Značka byla založena již v roce 1993 Petrem Hendrychem, kterému se narodil syn Filip – ze spojení křestních jmen byla vytvořena tato módní značka. Naprostá většina oděvů se šije v Česku a na Slovensku, a oděvy jsou vyráběny v limitovaném množství od 30 do 600 kusů. Sms půjčka vám zajistí, že bude oblečení dostupné i pro vaši kapsu.

Hoďte se do gala!

Především pánové mohou již od roku 1992 ocenit kvalitu a krásu střihu české módní značky vyrábějící pánské oděvy - pražskou společnost Blažek. Oděvy od této firmy jsou nejvyšší kvality a vyznačují se především precizností zpracování a nadstandardními doplňkovými službami, které zahrnují individuální úpravu oděvů, odborné poradenství či šití košil na zakázku dle přání zákazníka. Ve více než 26 prodejnách v naší zemi si tak můžete vybrat svůj jedinečný kousek. Potřebujete pomoci s financováním? Půjčka ihned vám doplní potřebné finance.

Oblečení s českou tradicí

Jedna z firem působící na českém trhu již dlouhou řádku let je také známá firma z jihočeského Písku, firma s tradicí pletařské výroby, Jitex. Firma vlastní svoji pletárnu, úpravnu i konfekční dílnu, včetně střediska zaměřeného na sítotisk. Přejete si ryze českou kvalitu? Jitex vám ji nabídne. Podpořit české prodejce můžete koupí triček, mikin, funkčního termoprádla i nočního prádla či županů. Online půjčka vám umožní pořádný nákup.

Zlaté české ručičky

Díky preciznosti a manažerským schopnostem každého ze zaměstnanců těchto firem se můžeme těšit, že je o České republice ve světě vědět.České oděvní firmy:
  • Blažek
  • Tonak
  • Baťa
  • Jitex
  • Pietro Filipi
  • Rejoice
  • UAX
  • Kenvelo
A co vy? Podporujete naše české firmy nákupem jejich produktů?
Zdenka říká
23.04.2019

Já podporuji hlavně menší prodejce. U nich mám zkušenost se skvělým zákaznickým servisem i originálními výrobky. Pravidelně nakupuji např. u značek SUTU, MU:RA nebo Playbag.Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)


 

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek